Sziasztok!
Eladnám a Sig romeo 2 optikámat kihasználatlanság miatt.
Tökéletesen mûködik, kissebb esztétikai hiba van rajta de nem befolyásolja a mûkodését. 1-szer használtam egy WE glock 17-en (így adok hozzá egy univerzális glock optics mountot) de nem tetszett ezért el szeretném adni.
Kérem akit érdekel privátba keressen meg. Szállítás is megoldható.







