Sziasztok!
Eladnák egy eotech exps-3 DE színben. Egyszer volt használva és tökéletesen mükodik. Egy Scopecat védõvel adnám. Zöld és piros színben is vilagít a dióda. Külsõleg és belsõleg is tökéletes állapotban van. Vettem egy új optikát, ezért el szeretném adni.
Kérem akinek felkeltette érdeklõdését, privátba írjon nekem. Szállítás megoldható.
Szép napot kívánok!







